2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz - Niemcy - okolice Chemnitz, darmowe zakwaterowanie

Wynagrodzenie

9 900 - 10 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo PUR-Service+Montage GmbH jest dostawcą usług świadczonych na rzecz wielu różnych sektorów oraz wspiera procesy produkcyjne w szerokim zakresie usług systemowych i kompleksowych rozwiązań od ponad 27 lat. Kwalifikacje i doświadczenie to dla nas priorytet, jednak niemniej ważny, jak zaangażowanie oraz gotowość do działania. Oferujemy możliwość samorealizacji oraz rozwoju.

Poszukujemy osób na stanowisko: Spawacz MAG

Miejsce pracy: okolice Chemnitz

Zakres obowiązków:

• spawanie blach i profilii na zlecenie klientów

• przygotowywanie metalowych części do spawania

• kontrola jakości oraz estetyka pracy

• praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na warunkach niemieckich oraz ubezpieczenie zdrowotne

• praca od poniedziałku do piątku, tylko jedna zmiana

• wynagrodzenie ok. 2200€ - 2400€ NETTO w zależności od umiejętności, doświadczenia

• bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

• aktualne certyfikaty spawalnicze będą zaletą

• własny samochód

• doświadczenie na powyższym stanowisku

PUR Service+Montage GmbH

Meschwitzstr.21

01099 Dresden

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 899625296