2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Krzyki
Karolina
Dodane 26 kwietnia 2024

Spawacz Mag Niemcy- różne oferty i lokalizacje

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342

Obecnie dla naszych klientów, niemieckiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz MAG / Spawacz TIG

MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO SPAWACZ MAG oraz TIG? – APLIKUJ

UWAGA:

poniżej przykładowa oferta pracy- mamy ich dużo, aplikuj do nas na pewno coś dla Ciebie znajdziemy- masz kolegę mamy oferty dla teamów;

Miejsce pracy: Północna Bawaria

Opis stanowiska:

-spawanie elementów kominów metodą TIG oraz MAG

-spawanie kontenerów, konstrukcji stalowych

-spawanie przyczep, konstrukcje szklarniowe

-spawanie elementów maszyn rolniczych

-dokładność i rzetelność

-dbałość o narzędzia pracy

Oferujemy:

- stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową na niemieckich warunkach

-dodatki za pracę w święta

-atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas, w EURO od 2200-2600 euro netto - 168h I klasa podatkowa

-bezpłatne zakwaterowanie-zorganizowane i zapewnione przez nas, audytowane przez Klienta

-pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej

-pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

-długi/stały kontrakt

-opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech, posiadamy własne biuro w Niemczech,

-atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

-doświadczenie

-punktualność, sumienność

-gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu

-mile widziany własny samochód - nie jest to warunek konieczny

 -mile widziana znajomość języka niemieckiego- nie jest to warunek konieczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez platformę

Nr tel.: +48**********11

Dołącz do nas już dziś!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 782918261