2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Sortownia paczek/ Okolice Berlina/ Praca od zaraz/ Zakwaterowanie

Wynagrodzenie

9 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

PRACOWNIK MAGAZYNOWY W SORTOWNI KURIERSKIEJ W NIEMCZECH

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu zatrudnienia za granicą? Chętnie pomożemy. Zgłoś się do nas! Gwarantujemy pewną pracę z wysokimi zarobkami. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Jobwerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Miejsce pracy:  Okolice Berlina

Zależy nam na osobach, które potrafią pracować w zespole oraz które z zaangażowaniem będą wykonywać powierzone obowiązki.

  • Wynagrodzenie do 2300 EUR brutto

  • Stawka godzinowa brutto: 13,50 EUR

  • Mile widziane prawo jazdy lub auto, za używanie własnego auta bonus do wynagrodzenia 150 EUR brutto

Opis stanowiska:

  • Ręczny rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach współdzielonych z innymi pracownikami

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu (opieka polskiego koordynatora i brygadzisty na miejscu

  • Podstawowe i dodatkowe ubezpieczenie oraz opiekę medyczną

Pomagamy w organizacji transportu oraz zapewniamy dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy.

Aplikuj i dołącz do JobWerke! (www.jobwerke.pl)/ Zadzwoń: 799 355 455

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 916651194