2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Sortowanie paczek- wypłaty tygodniowe

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

SORTOWANIE PACZEK KURIERSKICH

Miejsce pracy : Żerniki

Zakres obowiązków:

  • wzięcie paczki z wyznaczonego miejsca

  • przyjmowanie, wydawanie materiałów, towarów oraz innych przedmiotów podlegających magazynowaniu,

  • przygotowywanie towarów i materiałów do wydania z magazynu- paczki, worki, kontenery,

  • wykonywanie przeładunków i odpraw

Wymagania:

  • sprawność fizyczna

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy :

  • umowę zlecenie

  • stawkę 29 zł + premie frekwencyjną

  • prace w godzinach nocnych 00:00 – 08:00

  • transport pracowniczy

  • prace od wtorku do soboty

  • wynagrodzenia tygodniowe lub miesięczne

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie prześlij nam swoje CV, a w razie pytań proszę o kontakt 53*******94 lub możesz osobiście podejść do naszego biura na ul. Piekary 26 w Poznaniu.

Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 910743360