2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Rembertów
Dodane 11 kwietnia 2024

*Sortowanie paczek* RADZYMIN, ul. Logistyczna, 05-250 * TYGODNIÓWKI

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Rembertów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do naszego zespołu, gdzie gwarantujemy błyskawiczną i perfekcyjną obsługę paczek!

Jeśli jesteś prawdziwą kulą energii, dbasz o szczegóły i kochasz pracę, która utrzymuje Cię w ruchu, to ta oferta jest dla Ciebie!

Stanowisko: Sortowanie paczek

Data rozpoczęcia pracy: 6 maja

Lokalizacja: Warszawa, ul. Logistyczna (05-250 Ciemne) obok miejscowości Radzymin

Godziny Pracy:

  • Zmiana nocna:

  • Start: 22-24:00 - koniec 06:00-08:00

Twoje obowiązki:

  • Sortowanie przesyłek według schematu,

  • Sprawny załadunek i rozładunek kurierskich pojazdów,

  • Skrupulatne skanowanie przesyłek,

  • Pakowanie paczek do kontenerów.

Wymagania:

  • Pełnoletność,

  • Mobilność zapewniająca dostępność do miejsca pracy,

  • Sprawność fizyczna, aby sprostać wymaganiom stanowiska.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 30 zł brutto za godzinę,

  • Elastyczny rozkład godzin, umożliwiający większą ilość godzin na początku tygodnia i mniejszą pracę pod koniec tygodnia

  • System premiowy motywujący do efektywnej pracy,

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie - proste i klarowne warunki.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów
ID: 911028361