2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Łódzkie
  6. Social media - Łódź
  7. Social media - Polesie
Dodane 20 maja 2024

Social Media Specialist (Praca Zdalna)

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalna

Jesteśmy grupą strategiczno-kreatywną JAAQOB HOLDING™ (www.jaaqob.pl). Od 18 lat zajmujemy się tworzeniem marek i rozwojem firm w cyfrowym świecie.

Z uwagi na rozwój, poszukujemy do stałej współpracy osoby na stanowisko Social Media Specialist, który będzie odpowiedzialny za planowanie, zarządzanie i prowadzenie profili społecznościowych.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Przyjazną atmosferę w zespole z pozytywnym nastawieniem,

  • Pracę 100% zdalną,

  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy 4 godziny dziennie lub 8 godzin dziennie),

  • Rozwój zawodowy i dużą przestrzeń do samodzielnego działania,

  • Możliwość rozwoju

Zadania

  • Przygotowywanie miesięcznego harmonogramu postów,

  • Tworzenie angażujących treści w social mediach,

  • Zlecanie grafik,

  • Bieżące raportowanie,

  • Bieżący kontakt z klientem,

  • Odpowiedzialność za wyniki odsłon pochodzących z SM.

Oczekujemy

  • Umiejętność tworzenia harmonogramów, planowanie i publikacja angażujących treści i postów oraz ich moderacją

  • Znajomość podstaw marketingowych i umiejętność uargumentowania, jak działania marketingowe w social media przełożą się na cele biznesowe

  • Znajomość trendów na platformach takich jak Meta, TikTok, YouTube

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie b2

  • Znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem

  • Samodyscyplina, dokładność, terminowość

  • Znajomość programów graficznych (Canva, AdobePhotoshop etc.)

  • Bardzo dobra znajomość dokumentów Google

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 794565103