2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Wola
Dodane 27 maja 2024

Social Media Manager w Klubie ASAP na Browarach Warszawskich

Wynagrodzenie

2 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna

ASAP CLUB, nowy, pulsujący sercem Warszawy klub na Browarach Warszawskich, poszukuje kreatywnego i dynamicznego Social Media Managera. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych w branży rozrywkowej lub gastronomicznej i potrafisz tworzyć angażujące treści, dołącz do nas!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości od 2000 do 4500zł. w zależności od doświadczenia.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

  • Możliwość pracy w jednym z najciekawszych nowych miejsc na mapie Warszawy.

  • Elastyczne godziny pracy.

Oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu mediami społecznościowymi, preferowane w branży rozrywkowej lub pokrewnej.

  • Doskonała znajomość platform takich jak Facebook, Instagram, TikTok

  • Umiejętność tworzenia kreatywnych i angażujących treści, zarówno tekstowych, jak i wizualnych.

  • Zdolności analityczne, doświadczenie w monitorowaniu efektywności działań i optymalizacji strategii mediów społecznościowych.

  • Znajomość narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi i analizy danych, np. Google Ads, Facebook Business Manager, Google Analytics, Google Search Console

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii mediów społecznościowych dla klubu.

  • Prowadzenie i aktualizacja profili klubu na wszystkich głównych platformach społecznościowych.

  • Tworzenie i publikowanie treści, które zwiększą zaangażowanie użytkowników i promują wydarzenia klubu.

  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i dostosowywanie działań do zmieniających się wymagań rynku.

  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu koordynacji kampanii promocyjnych i reklamowych.

Szukamy osoby, która z pasją podejdzie do promowania naszego klubu i pomoże nam tworzyć społeczność wokół marki ASAP CLUB. Dołącz do nas i stań się głosem jednego z najbardziej ekscytujących miejsc w Warszawie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 921172810