2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Pomorskie
  6. Social media - Gdańsk
  7. Social media - Śródmieście
Dodane 22 maja 2024

Social Media Creator/Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie materiałów marketingowych we współpracy z poszczególnymi działami (oferty, prezentacje, ulotki, broszury)

  • prowadzenie działań na kanałach YouTube, Facebook, TikTok, Instagram, Twitter: przygotowywanie treści i ich publikacja

  • aktualizowanie treści na stronie internetowej

  • dbanie o rozwój i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • wsparcie zespołu w obsłudze projektów marketingowych

  • wdrażanie i koordynowanie projektów marketingowych firmy

  • monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane marketing, dziennikarstwo, ekonomia lub zarządzanie)

  • bardzo wysokie zdolności komunikacyjne, otwartość, energia w działaniu

  • kreatywność w podejściu do wykonywanych zadań

  • doświadczenie w zakresie marketingu (minimum 1 rok)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysokie umiejętności sprawnej organizacji pracy własnej i samodzielnego prowadzenia projektów

  • znajomość języka angielskiego (min. B1)oraz języka rosyjskiego (min. B1)

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • indywidualnie dobraną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę lub B2B)

  • realny wpływ na procesy i standardy realizowane w firmie

  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • partnerską komunikację, bezpośredni kontakt z przełożonym i przyjazne środowisko pracy

  • wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i umiejętności

  • niezbędne do pracy narzędzia

  • pracę stacjonarną w godzinach 8-16

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 918857850