2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Wilanów
Dodane 27 maja 2024

Social Media & Content Specialist

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BRIDGE SOLUTIONS HUB Spółka Akcyjna to dynamiczna spółka technologiczno-marketingowa notowana wśród spółek New Connect na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Działamy na rynku od ponad dekady rozwijamy się na kilku polach dzięki czemu każdy otrzymuje przestrzeń do rozwoju własnych kompetencji pod okiem doświadczonych specjalistów. Rozwijamy się z Pasją inwestując w ludzi, którzy szukają niestandardowych rozwiązań.

Poszukujemy pasjonatów mediów społecznościowych do naszego zespołu, którzy będą odpowiedzialni za rozwijanie naszej aplikacji Wpadaj.pl. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją karierę czy masz już doświadczenie, chętnie poznamy Twoje CV i pomysły na kreatywne działania w social mediach. Jesteśmy otwarci na wszystkich zainteresowanych!

Poszukujemy:

Główne zadania:

tworzenie strategii komunikacji, harmonogramów i contentu na kanałach social media (FB, Instagram, YouTube, TikTok, LinkedIn)

  •  planowanie i tworzenie postów/relacji/filmów publikowanych w SM

  •  współpraca z działem graficznym w tworzeniu spójnych kreacji na SM

  •  analiza wskaźników na poszczególnych kanałach oraz raportowanie wyników

  •  tworzenie angażujących treści na kanałach marketingowych

  •  monitorowanie trendów i analiza działań konkurencji

  •  współpraca z działem marketingowo - sprzedażowym

Nasze oczekiwania:

  •  min. kilku miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jeżeli jesteś doświadczonym specjalistą tym lepiej

  •  śledzisz trendy i nowości w Social Media i żyjesz nimi

  •  jesteś osobą kreatywną i często wychodzisz z inicjatywą i implementacją nowych rozwiązań

  •  masz lekkie pióro

  •  jesteś osobą komunikatywną, z łatwością komunikujesz się w pracy z innymi członkami zespołu

  •  znasz narzędzia do monitorowania i analizy w social mediach (statystyki FB, Google Analytics, Brand24, SoTrender i inne)

  •  cechuje Cię praktyczna i poparta sukcesami znajomość facebook ads

Oferujemy

  •  przejrzyste warunki zatrudnienia w firmie o wieloletniej i ugruntowanej pozycji rynkowej

  •   Możliwość współpracy ze znanymi osobami z branży mediowej

  •  niezbędne narzędzia pracy

  •  świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole

  •  możliwość rozwoju i wyboru ścieżki w strukturach naszej firmy

  •  brak nudy

Dbamy o atmosferę w naszej firmie ponieważ uważamy, że ma ona kluczowe znaczenie. Poszukujemy osób o pozytywnym podejściu do życia, które chcą rozwijać się i pracować w spokojnym środowisku, gdzie wzajemnie słuchamy się i wspieramy. Wspólnie wprowadzamy nowe pomysły i rozwiązania, dlatego jeśli szukasz miejsca, gdzie możliwe jest zdobycie nowych umiejętności i odkrywanie swoich możliwości, to nasza firma jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 919912162