2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Mazowieckie
  6. Social media - Warszawa
  7. Social media - Włochy
Dodane 08 maja 2024

Social Media Content Creator

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS FIRMY:

lajt mobile to polska sieć komórkowa, która zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych i mobilnych przy pomocy kanałów online, w tym kampanii Google Ads oraz mediów społecznościowych. W związku z rozwojem nowych usług na rynku B2C poszukujemy osoby na stanowisko Social Media Content Creator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU:

  • prowadzenie social mediów marki (TikTok, Instagram, Facebook),

  • budowa pozytywnego wizerunku lajt mobile w grupie wiekowej 20+,

  • realizowanie i kreowanie bieżących kampanii marketingowych,

  • reagowanie na opinie i komentarze użytkowników,

  • współpraca z zespołem ds. marketingu i grafikiem w zakresie realizowanych działań;

WYMAGANIA:

  • kreatywność i bardzo dobra znajomość trendów w mediach społecznościowych,

  • znajomość aplikacji wspomagających pracę przy social mediach,

  • samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja czasu pracy;

OFERUJEMY:

  • elastyczna forma zatrudnienia - dopasujemy się do Ciebie :)

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i doświadczeniu,

  • wyjazdy i spotkania integracyjne,

  • dostęp do pakietu medycznego,

  • dostęp do karty Multisport,

  • dużą swobodę działania i realizacji autorskich pomysłów.

  • brak korporacyjnych nonsensów!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 916928420