2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Turek
Dodane 21 maja 2024

Sklep hydrauliczny zatrudni sprzedawcę - magazyniera

Lokalizacja

Turek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia hydrauliczna zatrudni osobę na stanowisko: Sprzedawca - Magazynier

Lokalizacja: Turek

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta na każdym etapie sprzedaży tj.: -analiza potrzeb i doradztwo; -kompletowanie oferty; -obsługa posprzedażowa.

  • Aktywna praca z zaopatrzeniem magazynu w trosce o ciągłość sprzedaży.

  • Przewóz towarów między oddziałami w firmie jak i odwóz towaru do klientów.

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi klientów, również tych asertywnych.

  • Obsługa komputera - mile widziana znajomość programu Symfonia.

  • Odpowiedzialność, umiejętność dobrej organizacji pracy i zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie lub wykształcenie związane ze sprzedażą lub branżą instalacyjną.

Oferujemy:

- Pracę z zapewniającym wsparcie zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Możliwość rozwoju umiejętności sprzedaży oraz wiedzy o produktach z branży instalacyjnej.

- Wynagrodzenie nadążające za inflacją.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Turek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Turek
ID: 919898550