2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 29 marca 2024

Skarbnik/pracownik skarbca

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

  • Przeliczanie gotówki (banknoty oraz bilon) z opakowań zbiorczych, wpłat Klientów w przeznaczonym do tego systemie

  • Przygotowywanie gotówki zgodnie ze standardami NBP (sortowanie, rolowanie, pakowanie)

  • Przygotowywanie opakowań zbiorczych przeznaczonych do transportu

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przyjęciem do transportu i przekazaniem materiałów do transportu

  • Koordynacja oraz weryfikacja zleceń przekazanych do transportu

  • Sprawdzanie i przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej

Nasze wymagania:

  • Zaświadczenia o niekaralności

  • Dyspozycyjność

  • Punktualność

  • Pozytywne nastawienie

  • Mile widziane: Gotowość do nauki

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Podstawową znajomość obsługi programów Word, Excel

Oferujemy:

  • Atrakcyjne, konkurencyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę)

  • Szkolenia oraz wsparcie przełożonych

  • Pakiet sportowy System OK

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • Praca zmianowa również w godzinach nocnych

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid MCG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko skarbnik" oraz opcjonalnie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid MCG Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid MCG." a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści : Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Solid MCG Sp. z o.o., ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Solid MCG Sp. z o.o., ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa, e-mail: iod(at)solidmcg.com.pl 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Solid MCG Sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii.; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Solid MCG Sp. z o.o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. 8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 790995242