2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Strzała
Dodane 18 kwietnia 2024

Siedlce, Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

eastsoft Sp. z o.o.

ul. Sokołowska 159b lok.C

08-110 Siedlce

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Lokalizacja: Siedlce

Rodzaj umowy: Pełny etat

Data rozpoczęcia: Do uzgodnienia

Opis stanowiska:

Jako Specjalista ds. Marketingu Internetowego będziesz odpowiedzialny/a za kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej online naszej firmy. Twoim zadaniem będzie zwiększenie widoczności naszych produktów w internecie, zarządzanie treścią wideo oraz tworzenie angażujących treści na platformach społecznościowych.

Obowiązki:

  • Projektowanie i realizacja strategii marketingowych z wykorzystaniem narzędzi online.

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją filmową produktów.

  • Prowadzenie i aktualizowanie blogów oraz kont firmowych na platformach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn).

  • Tworzenie krótkich filmów promocyjnych i edukacyjnych.

  • SEO i SEM – optymalizacja strony internetowej firmy pod kątem wyszukiwarek, zarządzanie kampaniami reklamowymi.

  • Monitorowanie efektywności prowadzonych działań i analiza danych rynkowych.

  • Cykliczne raportowanie wyników

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziedzinie marketingu internetowego.

  • Znajomość narzędzi i trendów w marketingu cyfrowym.

  • Doświadczenie w tworzeniu treści wideo i zarządzaniu mediami społecznościowymi.

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z klientem.

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

  • Prywatna opieka zdrowotna.

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Więcej o firmie na stronie eastsoft(kropka)pl

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Lokalizacja

Strzała,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Strzała
ID: 912809269