2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Zachodniopomorskie
  6. Grafika - Szczecin
  7. Grafika - Centrum
Krzysztof
Dodane 26 kwietnia 2024

Senior Graphic Designer / Vertigo studio

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Vertigo studio reklamy działające na rynku od ponad 15 lat, poszukuje do swojego zespołu kolejnej osoby na stanowisko:

Senior Graphic Designer i web media designer

Miejsce pracy: Szczecin, Centrum, Głowackiego 31

Obowiązki:

- skład do druku i edycja projektów graficznych

- przygotowanie koncepcji graficznych na podstawie briefów

- przygotowywanie kreacji graficznych z klientem

- obróbka i tworzenie grafik na potrzeby social mediów

- przygotowywanie i opracowanie treści social media

- podstawowe redagowanie tekstów do kampanii i materiałów graficznych

- aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość programów graficznych , Corel Draw, Photoshop

- minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość zagadnień związanych z branżą reklamową

- kreatywne i konstruktywne myślenie

- mile widziana edycja i obsługa treści wordpress

- mile widziana podstawowa znajomość serwisów graficznych canva i podobnych

- umiejętność samodzielnego działania

- zaangażowanie, pozytywne nastawienie

- dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w zgranym zespole

- sympatyczną atmosferę

- realizowanie ciekawych projektów, również międzynarodowych

- projekty dla dużych klientów

- przejrzyste warunki zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca (at) vertigo.szczecin.pl lub za pośrednictwem OLX

Mamy nadzieję, że do zobaczenia :)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vertigo Studio reklamy z siedzibą w Szczecinie, ul. Głowackiego 31 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Vertigo Studio reklamy z siedzibą w Szczecinie, Ul. Głowackiego 31. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Glowackiego 31, 70-300 Szczecin

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 664350886