2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Widzew
Dodane 22 maja 2024

Senior Accountant/Senior Accounting Specialist

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SENIOR ACCOUNTANT/SENIOR ACCOUNTING SPECIALIST

Lokalizacja: Łódź, Widzew/Olechów, ul. Jędrzejowska

Firma: Międzynarodowa firma serwisująca płyty główne laptopów

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe prowadzenie księgowości

  • Zamknięcie miesiąca i rekonsyliacja kont

  • Przygotowanie sprawozdań finansowych

  • Nadzorowanie rozliczeń podatkowych

  • Monitorowanie zmian w przepisach

  • Doskonalenie procesów księgowych i podatkowych

  • Raportowanie dla GUS, NBP i działu podatkowego

  • Współpraca z audytorami, agencjami zewnętrznymi i doradcami podatkowymi

  • Przygotowanie wewnętrznych raportów

  • Współpraca z pozostałymi działami

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne w rachunkowości lub finansach

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel

  • Znajomość systemu Comarch ERP XL

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i punktualność.

  • Ambicja do doskonalenia umiejętności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w raportowaniu do zagranicznych centrali

  • Znajomość IFRS

  • Udział we wdrażaniu nowych systemów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Parking dla pracowników

Aplikacja: Wyślij CV w języku angielskim

Rekrutacja prowadzona przez: HSS WORK (nr certyfikatu: 22915).

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie, wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora, podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa. W celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 920098048