2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Radom
Dodane 11 kwietnia 2024

Samodzileny księgowy/ ksiegowa

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS

Firma produkcyjno -handlowa poszukuje Samodzielnego Księgowego do pełnej księgowości

Obowiązki:

·         dekretacja i księgowanie faktur, wyciągów bankowych i raportów kasowych,

·        sporządzanie deklaracji i plików JPK V7;

·         sporządzanie umów o pracę i zlecenie,

·         przygotowanie listy płac; praca w programie PŁATNIK – zgłoszenia i wyrejestrowania pracowników, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS;

·         przygotowanie zestawień i raportów;

·         rejestrowanie w module Handlowo-Magazynowym faktur zakupu materiałów i usług;

·         wystawienie faktur sprzedaży materiałów i usług, faktury wewnętrzne, noty obciążeniowe, noty korygujące;

·         dokonywanie rozliczeń z odbiorcami i dostawcami;

·         prowadzenie rozliczeń w firmie powiązanej

Wymagania:

Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

Znajomość zagadnień z zakresu spółek prawa handlowego

doświadczenie na stanowisku księgowym minimum 3 lata,

Praca na pół etatu w uzgodnione dni tygodnia.

Forma współpracy do uzgodnienia

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911021979