2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Świętokrzyskie
  6. Marketing - Piaski Królewieckie
Dominik
Dodane 24 maja 2024

Samodzielny specjalista ds. Marketingu w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaski Królewieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Na potrzeby dalszego rozwoju naszych sklepów internetowych sklep-kwiecisty.pl oraz dikel.pl, poszukujemy kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko samodzielnego Specjalisty ds. Marketingu internetowego

Obowiązki:

  • Prowadzenie kampanii reklamowych (Google Ads, Facebook Ads, inne)

  • Zarządzanie blogiem firmowym

  • Budowanie wizerunku firmy przez skuteczną komunikację w mediach społecznościowych

  • Zarządzanie techniką i optymalizacja sklepu internetowego Shoper

  • Tworzenie grafik i zdjęć produktowych, zapewniających spójną prezentację marki

  • Opracowywanie strategii marketingowych z uwzględnieniem analizy rynku

  • Optymalizacja SEO i UX dla lepszej widoczności i atrakcyjności produktów

  • Wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze UX, SEM, SE

  • Analiza rynku i wyników za pomocą Google Analytics, Google Search Console.