2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Lubelskie
  6. Kadry i płace - Lublin
Dodane 16 kwietnia 2024

Samodzielny specjalista ds. kadr

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

5E Spółka Doradztwa Podatkowego - firma doradcza działająca w obszarze księgowym, rachunkowym i kadrowym poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin, ul. Wojciechowska

Poznaj nas -> 5e.tax

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;

  • weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne);

  • przygotowanie analiz dotyczących kadr i płac oraz kosztów pracy;

  • prowadzenie rejestru umów cywilnoprawnych;

  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji składanej do ZUS, US, GUS, PFRON, PPK;

  • rozliczanie cudzoziemców i delegacji zagranicznych;

  • bieżąca komunikacja z klientami;

  • nadzór nad 2-4 osobowym działem kadr.

Wymagania:

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji samodzielnego kadrowego;

  • znajomość przepisów dotyczących prowadzenia akt osobowych, naliczania wynagrodzeń i zatrudniania pracowników;

  • umiejętność pracy na przepisach prawnych i uzasadniania podejmowanych decyzji;

  • dokładność, skrupulatność, umiejętność utrzymania bieżącego, życzliwego kontaktu z klientem;

  • praktyczna, poparta doświadczeniem, umiejętność obsługi programów: Gratyfikant, GT Gratyfikant Nexo, Wapro Gang;

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;

  • praca w kompetentnym, wielodyscyplinarnym zespole, zorientowanym na rozwój i ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • przyjazne miejsce pracy z dogodnym dojazdem;

  • parking i dobrą kawę :)

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912163012