2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Targowisko
HALSANG SP. Z O.O.
Dodane 25 kwietnia 2024

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa ze znajomością jęz. ang.

Lokalizacja

Targowisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • odpowiedzialność za przygotowywanie bilansu, RZiS, sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, raportów oraz sprawozdań,

  • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej,

  • wycena kontraktów długoterminowych,

  • kontakt z urzędami,

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,

  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • sumienność, rzetelność bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość kadr i płac ( ok. 10 osób),

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość programu ERP mile widziane,

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • praca w siedzibie Firmy, docelowo praca w oddziale Firmy - Lipnica Murowana

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,

  • pakiety medyczne (zdrowotne),

  • ubezpieczenia grupowe,

  • karty Multisport,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji,

  • pikniki rodzinne i spotkania integracyjne,

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

Lokalizacja

Targowisko,

Małopolskie

Małopolskie, Targowisko
ID: 911024410