2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Marki
Dodane 17 kwietnia 2024

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości KPiR, ryczałt, karta podatkowa;

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi i Klientami;

  • Przygotowywanie deklaracji VAT i innych raportów do lokalnych organów statystycznych, podatkowych;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy księgowej;

  • doświadczenie w pracy w programie WAPRO Kaper;

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do posiadanych kwalifikacji,

  • wsparcie ze strony doświadczonej kadry,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 912436869