2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 08 kwietnia 2024

Samodzielny księgowy/ Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego biura rachunkowego z Lublina poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego.

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości- pełna księgowość,

·        Prowadzenie rejestrów vat i sporządzanie deklaracji JPK VAT,

·        Sporządzanie pozostałych deklaracji podatkowych takich jak VIU-DO, CIT-8, IFT i wszelkich pozostałych,

·        Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych i inwestycji,

·        Wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału oraz roku, sporządzanie rocznych i kwartalnych sprawozdań finansowych,

·        Sporządzanie dodatkowych deklaracji zgodnie z potrzebami klienta ( dokumenty rejestracyjne, aktualizacyjne, raporty GUS),

·        Stała komunikacja z klientem,

Od kandydatów oczekujemy:

·          Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości, w tym rok na podobnym stanowisku,

·          Wysoka motywacja do pracy, profesjonalizm, dokładność i terminowość przy realizacji zadań,

·          Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

·          rzetelności i odpowiedzialności,

·          Znajomości przepisów podatkowych,

·          Znajomości programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,

·          Silnego charakteru, samodzielności, umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

·        Umowa o pracę.

·        Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

·        Pracę w przyjaznej atmosferze

·        Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

·        Udział w szkoleniach

·        Wsparcie i pomoc zespołu

Zapraszamy do wysłania CV. Skontaktujemy się w celu zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 879396804