2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Grzegórzki
Dodane Dzisiaj o 11:17

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VILLA VERONA MIELNO poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (Polska Ustawa o Rachunkowości) oraz polityką firmy;

  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości zapisów księgowych;

  • wystawianie faktur sprzedaży, not obciążeniowych, kompensat;

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych i innych wynikających z przepisów;

  • tworzenie zestawień, analiz, raportów;

  • kontrola rozrachunków – zwracanie się o duplikaty faktur, faktur do zapłaconych proform czy zaliczek, przygotowywanie pism odnośnie nadpłat, kontrola wpływu faktur korygujących dotyczących skonta;

  • wprowadzanie przelewów, w tym weryfikacja zobowiązań i należności z poprzednich okresów;

  • prowadzenie kasy;

  • przygotowywanie danych do wniosków kredytowych, monitoringu w bankach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego (mile widziane w branży budowlanej);

  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości;

  • znajomość prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń społecznych;

  • znajomość systemu finansowo – księgowego Comarch Optima;

  • znajomość pakietu Microsoft Office ( w szczególności Excel);

  • umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacji pracy własnej;

  • samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach stałej umowy;

  • dogodną lokalizację biura w centrum miasta;

  • pracę stacjonarną;

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań / potrzebne szkolenia;

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • brak dress code’u;

  • kawa / herbata / śniadania pracownicze.

O nas

Istniejemy na polskim rynku od 2004 roku. Zajmujemy się głównie działalnością deweloperską, realizujemy inwestycje mieszkaniowe, usługowe oraz biurowe. Prowadzimy inwestycje m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Mielnie. Jesteśmy laureatem wielu nagród przyznawanych za zrealizowane ciekawe projekty, nietuzinkową architekturę, staranne wykonanie.

Dbamy o to, aby sprostać wymaganiom rynku, wyjść na przeciw oczekiwaniom Klientów, oferować produkt o wysokiej jakości.

RODO

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VILLA VERONA MIELNO sp. z o.o. z siedzibą w: Rondo Ignacego Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: michalATvillaveronamielno.pl.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 885894508