2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Giszowiec
Dodane 23 maja 2024

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

8 400 - 9 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Giszowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Firma z Katowic działająca w branży budowlanej zatrudni pracownika na stanowisku samodzielny księgowy/samodzielna księgowa

Zakres obowiązków:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Pełna obsługa księgowo-kadrowa spółek kapitałowych (weryfikacja i dekretacja dokumentów, obliczanie podatków, przygotowywanie deklaracji m.in. CIT, VAT, raportów GUS, sprawozdań finansowych, kontakt z urzędami, przygotowanie list płac, obsługa kadrowa pracowników, w tym związana z ZUS.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne,

  • doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości na samodzielnym stanowisku,

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • znajomość zasad księgowości, aktualna wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,

  • elastyczność, dokładność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie,

  • praktyczna umiejętność obsługi programu Excel,

  • znajomość programów z grupy INSERT

  • znajomość przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowej pracowników (w tym związane z obsługą ZUS)

Oferujemy:

  • interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w stale rozwijającej się firmie,

  • możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych,

  • przyjazną atmosferę pracy, współpracę z młodym i ambitnym zespołem,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, po okresie próbnym,

  • wynagrodzenie i obowiązki dostosowane do kompetencji i umiejętności.

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail,

wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Giszowiec
ID: 644511590