2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Samodzielny księgowy/księgowa

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe Merito sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osoby w charakterze samodzielnego księgowego:

Zakres obowiązków:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,

  • rozliczanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,

  • sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • sporządzanie list płac,

  • sporządzania deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,

Wymagania:

  • wiedza z zakresu rachunkowości i podatków (CIT,PIT i VAT),

  • wiedza z zakresu kadr i płac oraz ZUS,

  • dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od 1.07.2024 lub 1.08.2024,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • praca w centrum Poznania/możliwość pracy hybrydowej.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 916772129