2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bieńczyce
Dodane 30 kwietnia 2024

Samodzielny księgowy - księgi handlowe

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa poszukuje pracownika na stanowisko samodzielny księgowy.

 Obowiązki:

  • zadania związane z kadrami i płacami oraz księgowością m.in. :

  • przygotowywanie i naliczanie list płac, rozliczenia PPK, przygotowywanie i wysyłka deklaracji ZUS.

  • rozliczanie wyciągów bankowych,

  • księgowanie dokumentów,

  • rozliczenia CIT, VAT,

  • archiwizacja dokumentów.

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • Kontrola prawidłowości dokumentacji, transakcji handlowych i finansowych oraz zapisów księgowych;

  • Bieżące współpraca z instytucjami finansowymi (bankami)

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Sporządzanie pism urzędowych

  • ścisła współpraca na wszystkich szczeblach organizacyjnych firmy oraz z kontrahentami.

 Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne

  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości i obiegu dokumentów magazynowych,

  • terminowość, odpowiedzialność, chęć rozwoju, dobra organizacja pracy, sumienność, energiczność, dyspozycyjność,

  • zdolności interpersonalne szczególnie komunikatywność,

  • znajomość programu Enova365 oraz MS Excel

 Wynagrodzenie i forma współpracy :

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • możliwa także współpraca w formule B2B

Oferujemy :

  • stabilną pracę w młodym zespole,

  • możliwość pracy hybrydowej (tzn. 50% czasu pracy zdalnie)

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • wynagrodzenie 7 000 zł – 8500 zł /mies. brutto,

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 728216247