2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 14 kwietnia 2024

Samodzielny Księgowy KPIR, ryczałt - Hossa Księgowość

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy rozwijającym się biurem rachunkowym, otwartym na wyzwania i nowych ludzi. Podczas pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań. Naszym priorytetem jest świadczenie wysokiej jakości usług księgowych i kadrowo-płacowych. Dla nas liczy się jakość, a nie ilość.

Szukamy osoby na stanowisko samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego, do pracy stacjonarnej w biurze Hossa Księgowość ul. Gęsia 3, Lublin.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa i samodzielna obsługa księgowa przedsiębiorców prowadzących uproszczoną księgowość (KPIR i ryczałt)

  • księgowanie dokumentów, zamykanie okresów rozliczeniowych

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • kontrola dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym

  • kontakt z klientami i urzędami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość programu Comarch ERP Optima

  • wiedza w obszarze PIT i VAT

To oferujemy

  • warunki finansowe w zależności od umiejętności i przychodowości

  • praca w zgranym zespole

  • parking dla pracowników

Proszę o przesyłanie CV, wraz z oczekiwaniami finansowymi oraz wymiarem etatu.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911638372