2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Morąg
Dodane 02 kwietnia 2024

Samodzielny Księgowy

Lokalizacja

Morąg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa poszukuje pracownika na stanowisko Samodzielny Księgowy

Zakres obowiązków:

 Wprowadzanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych;

 Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami;

 Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych;

 Przygotowanie deklaracji podatkowych;

 Wsparcie bieżących prac Działu Księgowości;

 Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Oferujemy:

 samodzielne stanowisko z odpowiedzialnością za powierzony obszar

 Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne - uzależnione od doświadczenia,

 umowę o pracę

 przyjazna atmosfera, otwartość i poszanowanie drugiego człowieka

Nasze wymagania:

 min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

 Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse);

 Dobra znajomość pakietu Ms. Office

 Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz praktyczna znajomość prawa

podatkowego;

 Umiejętność analitycznego myślenia;

 Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;

 Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy wielowątkowej;

 Istotnym atutem będzie znajomość oprogramowania Symfonia;

 Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych – będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej  rekrutacji na stanowisko Samodzielny

Księgowy. Zostałem/zostałam poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że

mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na

zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej

wycofaniem.”.

Lokalizacja

Morąg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Morąg
ID: 908888323