2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdynia
  7. Księgowość - Witomino-Radiostacja
Dodane 14 kwietnia 2024

Samodzielne księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Witomino-Radiostacja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe Alwo to biuro rachunkowe z 20 letnią tradycją. Mieścimy się w Gdyni na Witominie. Cenimy profesjonalizm naszych pracowników i dobry kontakt z Klientem. Dbamy o naszych pracowników i atmosferę w pracy. W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko samodzielnego księgowego.

Obowiązki

·         Prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

·         Uzgadnianie sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych,

·         Prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych i inwestycji,

·         Wykonywanie wszystkich czynności związanych z zamknięciem miesiąca, kwartału oraz roku, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,

·         Dbanie o odpowiednią archiwizację dokumentów księgowych,

·         Sporządzanie dodatkowych deklaracji zgodnie z potrzebami klienta (dokumenty rejestracyjne, aktualizacyjne, raporty GUS)

Wymagania

·         Minimum 3 lat doświadczenia w księgowości, w tym 2 lata na podobnym stanowisku

·         Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) bądź ukończony kurs głównego księgowego

·         Ciągłe doskonalenie wiedzy w zakresie obowiązujących przepisów

·         Dobra znajomość pakietu MS Office

·         Znajomości systemów księgowo - finansowych klasy ERP (mile widziana znajomość systemu Optima, SAP)

·         Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)

·         Wysoka motywacja do pracy, profesjonalizm, dokładność i terminowość przy realizacji powierzonych zadań, odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów

·         Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

·         Umiejętność pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów

Oferujemy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Ciekawą, pełną wyzwań pracę dającą satysfakcję i motywacje do dalszego rozwoju

·         Miłą atmosferę w pracy

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Witomino-Radiostacja
ID: 911832269