2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Grzegórzki
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna/y księgowa/y na ½ etatu

Wynagrodzenie

4 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Fresh Office - po prostu czysto!

Sprawiamy, że biura i przestrzenie robocze naszych klientów stają się czyste, lśniące i bezpieczne. Codziennie, w największych miastach w Polsce, chronimy tysiące pracowników przed kurzem, brudem i bakteriami, a wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju i ekologii. Nasz nadrzędny cel to czyste i ekologiczne miejsce pracy!

W tej chwili obsługujemy ponad 200 klientów abonamentowych, współpracujemy z takimi firmami jak: Tarkett, Cellnex, Swatch Group czy Benefit Systems

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Księgowego lub do współpracy z zewnętrznym biurem, z którą nawiążemy dłuższą współpracę.

Na czym nam zależy?

  • minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek z o .o.

  • znajomość programu Optima, wraz ze wszystkimi dostępnymi modułami (m. in. księgowość, kadry, magazyn)

  • dodatkowo - doświadczenie we wdrażaniu programu Optima będzie mile widziane

  • chęć rozwijania kompetencji i pozyskiwania nowej wiedzy - lubisz się uczyć i poznawać nowe programy

  • znajomość narzędzi Google Workspace

  • arkusz kalkulacyjny Google nie ma przed Tobą tajemnic - tabele przestawne, przejrzyste tabele, łączenie danych z różnych arkuszy czy proste filtrowanie i wyciąganie danych nie stanowią dla Ciebie problemu

  • doświadczenie w controllingu finansowym na dowolnym poziomie pomoże nam odpowiednio układać z Tobą ten dział

  • podstawowa wiedza kadrowa będzie dodatkowym atutem!

  • dokładność - nie pozwolisz, żeby coś umknęło Twojej uwadze

Zakres obowiązków:

  • obsługa dokumentów księgowych

  • sporządzanie raportów i prowadzenie controllingu na potrzeby spółki

  • rozliczanie płatności, obsługa kont bankowych

  • kontrolowanie cashflow oraz realizowanie przelewów

  • kontakty z instytucjami skarbowymi

  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT

  • NIEOBOWIĄZKOWE doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych, ale mile widziane;)

  • stała współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym (księgowość i kadry) z docelową możliwością przejmowania coraz większej liczby zadań

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • realny i znaczący wpływ na rozwój firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki ambitnym wyzwaniom i szkoleniom

  • pracę stacjonarną w atrakcyjnej lokalizacji - okolice Ronda Mogilskiego

  • kulturę pracy opartą na wsparciu, otwartości na pomysły i konstruktywnej komunikacji

  • świeże podejście do tradycyjnej usługi - jakość jako nadrzędny cel, sprawna komunikacja i szacunek do pracy pracowników (nie zatrudniamy sprzątaczek, ale Panie sprzątające)

  • benefity takie jak pakiet medyczny, MultiSport, czy dofinansowania do szkoleń i kursów

Zachęcamy do wysyłania aplikacji! W treści CV prosimy o dołączenie klauzuli:

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 912652123