2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Piaseczno
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna/y Księgowa/y

Wynagrodzenie

8 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości

  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, CIT)

  • współpraca z Urzędem Skarbowym

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych

  • prowadzenie innych ewidencji wymaganych przepisami

  • udział w audytach i kontrolach podatkowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych

  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • doświadczenie w uzgadnianiu zapisów na kontach księgi głównej

  • umiejętność prowadzenia rejestru środków trwałych

  • umiejętność sporządzania deklaracji statystycznych

  • znajomość rachunkowości firm produkcyjnych i usługowych

  • znajomość zagadnień obrotu międzynarodowego

  • znajomość programu Comarch ERP Optima

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • pasja, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w przyjaznym środowisku

  • udział w szkoleniach i projektach rozwojowych

  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków

  • wsparcie merytoryczne

  • zagraniczne imprezy integracyjne

  • nagrody, premie

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 904082599