2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Bronowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Samodzielna/y KSIĘGOWA/Y

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Krakbau S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Hamernia 50 powstała w 1990 roku.

Krakbau S.A. prowadzi działalność budowlaną na terenie min. Polski, Danii, Niemiec I Norwegii.

Spółka wyspecjalizowała się w budownictwie ogólnym, tunelowym, morskim i mostowym, montażu rusztowań przemysłowych oraz robotach elektrycznych.

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Wymagania:

1.         wykształcenie wyższe lub średnie,

2.         co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

3.         umiejętności zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych,

4.         umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji VAT, CIT ,podatek od nieruchomości

5.         umiejętność sporządzania raportowania dla GUS i NBP,

6.         doświadczenie w zakresie naliczania płac,

7.         znajomość programu Symfonia ERP

8.         znajomość Word, Excel,

9.         znajomość księgowania oraz rozliczania transakcji zagranicznych,

10.     samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

11.     zdolności analityczne.

Zakres obowiązków:

1.         kompleksowa obsługa podatkowo-księgowa,

2.         samodzielne zamykanie miesięcy pod względem podatkowym i rachunkowym,

3.         samodzielne obliczanie zaliczek w podatkach VAT, CIT,

4.         samodzielne przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych,

5.         samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych przedsiębiorstw zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,

6.         przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),

7.         współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US, NBP),

8.         sporządzanie raportów związanych z zamknięciem miesiąca,

9.         prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,

10.     prowadzenie ewidencji rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald                                        z kontrahentami,

11.     weryfikacja dokumentów zakupu pod względem formalnym i rachunkowym,

12.     uzgadnianie rozrachunków, kontrola sald należności i zobowiązań,

13.     księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, płac, wyciągów bankowych, kasy, rozliczanie rozrachunków, różnic kursowych,

14.     współpraca z innymi działami.

Oferujemy:

1.         Umowę o pracę  na pełny etat,

2.         Atrakcyjne wynagrodzenie,

3.         Możliwość dokształcania.

 Praca od zaraz

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji a także przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Krakbau S.A. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 216/679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

 KLAUZULA INFORMACYJNA:

·       Administratorem Twoich danych osobowych przekazywanych na potrzeby rekrutacyjne jest Krakbau S. A., zwany dalej „Administratorem”.

·       Adres i siedziba Administratora oraz nr telefonu: ul. Hamernia 50, 30-145 Kraków, tel. 12 623 34 60

·       ·       Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest obowiązek Administratora Danych w zakresie uzyskiwania danych na etapie rekrutacji.

·       Informujemy, że przekazana aplikacja/ cv będzie przekazywana w bazie danych Administratora maksymalnie przez rok.

·       Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawiania luz złożenia wniosku o usunięcie ich z bazy danych. Podanie wszystkich danych osobowych jest dobrowolne.

·       Informujemy, że przysługuje również możliwość wniesienia skargi do odpowiedniego państwowego organu nadzorczego.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 845618563