2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Marysin
Dodane 13 czerwca 2024

Samodzielna/y księgowa/y

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko Samodzielnego/ej księgowego/ej. Jesteśmy biurem rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującym kompleksowe usługi księgowo - kadrowe.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości dla naszych klientów

  • księgowanie dokumentów wraz z ich weryfikacją pod względem formalno - rachunkowym

  • zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca

  • sporządzenie sprawozdań finansowych i statystycznych

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT)

  • współpraca z organami państwowymi m.in. US, ZUS, GUS, Inspekcja Handlowa

Nasz wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe (mile widziane praca w biurze rachunkowym)

  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego

  • znajomość zamknięcia miesiąca i sporządzania rocznych sprawozdań finansowych

  • znajomość programu Comarch Optima (warunek konieczny)

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowa o pracę na okres próbny, a później na czas określony (pełny etat)

  • atrakcyjne wynagrodzenie (prosimy o podanie w CV swoich oczekiwań finansowych) w zależności od Twoich umiejętności

  • duża samodzielność

  • praca stacjonarna w nowym biurze, od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 - 16:00

  • miłą atmosferę w pracy (kolacje/wyjścia firmowe)

  • dodatkowy płatny dzień wolny z okazji urodzin

Drogi Kandydacie, dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego” a w przypadku Twojego zainteresowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dodatkowe umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych”.

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marysin
ID: 920357550