2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

5 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Opis

O nas

Jesteśmy prywatną, polską firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu księgowości, finansów i doradztwa gospodarczego.  Nasi klienci reprezentują różne branże, pośród nich znajdują się zarówno oddziały globalnych korporacji, jak i małe firmy rozpoczynające działalność.

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja faktur zakupowych i sprzedażowych,

  • sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym,

  • dekretacja i księgowanie krajowych i zagranicznych faktur sprzedaży, zakupu, rozliczeń międzyokresowych,

  • prowadzenie KPIR/ewidencji przychodów jednoosobowych działalności gospodarczych zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi,

  • samodzielne zamykanie ksiąg rachunkowych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych/rocznych zeznań podatkowych

  • wykonywanie zadań zgodnie z procedurami przyjętymi w biurze i zasadami,

  • praca z systemem Enova

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w biurze księgowym

  • umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych

  • umiejętności dobrej organizacji pracy

  • gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji w obszarze wiedzy podatkowej i rachunkowej

  • swobodnej pracy z narzędziami MS Office - w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Biuro w dogodnej lokalizacji przy metrze

  • Półroczne bonusy

Praca od zaraz.

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912682367