2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 02 czerwca 2024

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy - Pełna Księgowość

Wynagrodzenie

8 300 - 11 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Chcesz rozwijać swoją karierę w księgowości, pracując w innowacyjnym i przyjaznym środowisku? Marzysz o pracy, która codziennie stawia przed Tobą nowe wyzwania i pozwala na ciągły rozwój? Dołącz do naszego zespołu i zyskaj możliwość realizacji swoich zawodowych aspiracji!

Kancelaria Rachunkowa PODATEK to jedno z największych biur rachunkowych we Wrocławiu, obecne na rynku od 20 lat. W tej chwili poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy – Pełna Księgowość

Twoje zadania będą obejmować:

  • Samodzielne prowadzenie księgowości klientów – od A do Z, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych.

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT).

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum trzyletniego doświadczenia w księgowości – to nasz najważniejszy i podstawy wymóg.

  • Dobrej znajomości oprogramowania Comarch Optima – wymóg konieczny, byś mógł/mogła efektywnie realizować swoje zadania.

  • Biegłej znajomości zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego – musisz czuć się pewnie w świecie cyfr i regulacji.

  • Doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych i samodzielnym rozliczaniu podmiotów – Twoje umiejętności będą kluczowe dla naszych klientów.

Co zyskasz, dołączając do nas:

  • Elastyczne formy współpracy – umowa o pracę lub kontrakt B2B, wybór należy do Ciebie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od Twoich umiejętności i efektywności, doceniamy Twoją pracę.

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze rachunkowym, gdzie każdy dzień przynosi nowe możliwości.

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego – oferujemy profesjonalny system szkoleń, abyś mógł/mogła nieustannie podnosić swoje kwalifikacje.

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy – pracuj z najlepszymi, aby osiągać najlepsze wyniki.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w inspirującym środowisku, gdzie Twoje umiejętności i ambicje znajdą pełne wsparcie. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” na adres: … Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918493702