2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Ochota
Dodane 14 czerwca 2024

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy BONDUELLE Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter and Gamble, Kompania Piwowarska, Maspex, Pepsi GB).

Rekrutacja prowadzona jest dla naszego klienta, lidera w kategorii firmy Bonduelle szukamy osoby na stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie krajowych i zagranicznych faktur kosztowych,

  • Weryfikacja i księgowanie faktur dot. zakupu ŚT,

  • Przygotowywanie i sprawdzanie rejestrów VAT zakupu,

  • Analizy i raporty niezbędne do prawidłowego zamknięcia okresów,

  • Objęcie roli eksperta AP,

  • Udział w projektach (wewnątrz działowych, firmowych i grupowych).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse i Rachunkowość, Ekonomia,

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,

  • Znajomość przepisów podatków CIT i VAT,

  • Znajomość zasad rachunkowości, w tym w zakresie środków trwałych,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Mile widziane

  • Doświadczenie w implementacji systemów klasy ERP, RPA,

To oferujemy

  • Praca na umowę zlecenie na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia okresu współpracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Praca dla lidera kategorii,

  • Przyjazny i otwarty na współpracę zespół,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 920626195