2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 05 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Kim jesteśmy?

PNP Tax & Accounts to zespół księgowych i specjalistek ds. kadr i płac. Działamy drużynowo, żeby zapewnić naszym klientom sprawne działanie w zakresie księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Nasze biuro powstało w 2011 roku jako siostrzana spółka kancelarii PNP Law. Portfolio grupy obejmuje więc usługi prawne i księgowe, które kierujemy głownie do podmiotów zagranicznych prowadzących w Polsce działalność gospodarczą. W ofercie mamy też doradztwo podatkowe, a także usługi prowadzenia księgowości i rozliczania dotacji placówek oświatowych. Więcej o nas możesz przeczytać na naszej stronie www.pnptax.pl.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby do samodzielnego prowadzenia księgowości dla naszych klientów.

SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Co oferujemy?

  • pracę na cały etat;

  • współpracę w ramach umowy o pracę lub B2B;

  • firmowe lunche;

  • zajęcia z jogi;

  • pakiet medyczny;

  • spotkania integracyjne;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu zdalnie).

Jakie będą Twoje zadania?

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • przygotowywanie kalkulacji podatkowych oraz sporządzanie stosownych deklaracji i informacji podatkowych (w tym CIT, WHT, JPK);

  • sporządzanie sprawozdań finansowych;

  • weryfikacja, analiza i uzgadnianie kont księgowych;

  • sporządzanie raportów GUS;

  • przygotowywanie raportów na potrzeby klientów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia kierunkowego (finanse, bankowość, ekonomia);

  • doświadczenia zawodowego na stanowisku samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego (min. 2 lata);

  • znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych;

  • znajomości oprogramowania księgowo-finansowego (mile widziana znajomość Comarch Optima);

  • dobrej znajomości programu Excel;

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • samodzielności w działaniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909704999