2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Weronika
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hires Sp. z o.o. poszukuje Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego:

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości (w tym CIT estoński)

  • Sporządzanie i kontrola rozliczeń wewnątrzgrupowych, analiza kont rozrachunkowych

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, VAT OSS, CIT, PIT, WHT)

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i rozliczeń rocznych

  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami podatkowymi i organami skarbowymi (KRS, GUS)

  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami (Comarch, kancelarie prawne)

  • Udział w projektach służących automatyzacji pracy Zespołu Księgowego (wdrożenie KSEF)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe ekonomiczne, preferowane z zakresu rachunkowości/finansów/ w trakcie studiów rachunkowości

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym – warunek konieczny

  • Znajomość oprogramowania MsOffice – warunek konieczny

  • Znajomość programu Comarch Optima na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę – warunek konieczny

  • Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych (VAT, PIT, CIT) i Ustawy o Rachunkowości

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań, samodzielną pracę w rozwijającej się firmie, w przyjaznym środowisku i atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia grupowego

  • Płatny dzień wolny w urodziny

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji

  • Zajęcia z języka angielskiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912190672