2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Godziesze Małe
Dodane Dzisiaj o 07:15

Samodzielna Księgowa / Samodzielny księgowy

Lokalizacja

Godziesze Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PPHU RAFPOL poszukuje pracownika na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

  • kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem rachunkowym

  • wykonywanie rozliczeń z kontrahentami

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowania

  • sporządzanie i wysyłanie miesięcznych raportów i deklaracji do instytucji zewnętrznych (US,ZUS,GUS itp.)

Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

Oferujemy:

  • stabilną pracę, stacjonarną w siedzibie firmy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

Więcej informacji pod numerem telefonu: 6#9#2#4 #0# 1 #0# 4#1

Lokalizacja

Godziesze Małe,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Godziesze Małe
ID: 902852274