2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Dodane 09 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

W ramach kontynuacji wzrostu firmy GrapePRO Sp.z o.o. poszukujemy osoby do pracy na stanowisku samodzielnego księgowego / samodzielnej księgowej

Twój zakres obowiązków

·          Prowadzenie ksiąg rachunkowych w systemie pracy biura rachunkowego,

·          Rozliczanie podatków VAT, PIT i CIT oraz prowadzenie i sporządzanie deklaracji miesięcznych,

·          Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych lub danych niezbędnych do jego sporządzenia,

·          Udział w przygotowywaniu raportów lub danych dla celów raportowych,

Nasze wymagania

·        minimum 1-2 lata doświadczenia w księgowości na samodzielnym stanowisku

·        bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości

·        bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym i VAT

·        zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·        umiejętność pracy w grupie

· znajomość środowiska Insert będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

·        elastyczne godziny pracy

·        pracę w niewielkim, zgranym zespole

·        stabilne zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony

·        pracę w przyjaznym środowisku

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 888347559