2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 07 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa/Samodzielny księgowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro rachunkowe, które świadczy kompleksową obsługę dla firm z zakresu księgowo- kadrowego, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy.

Naszym Pracownikom zapewniamy przyjazną atmosferę pracy, gwarantujemy szkolenie branżowe oraz wprowadzenie do zasad funkcjonowania biura i obejmowanych obowiązków.

Razem tworzymy firmę, w której wspieramy się wzajemnie. Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów (faktury sprzedaży, faktury zakupu, raportów kasowych, wyciągów bankowych),

  • ewidencja księgowa dotycząca importu/eksportu towarów i sporządzenie dokumentacji towarzyszącej,

  • analiza i uzgadnianie kont, zamykanie okresów sprawozdawczych, sporządzanie/zatwierdzenie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),

  • przygotowanie rachunków zysków i strat oraz bilansów dla potrzeb firm, sporządzenie sprawozdań finansowych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, księgowanie umorzeń i amortyzacji, prowadzenie RMK,

  • rozliczanie importu i eksportu, WNT i WDT,

  • uzgadnianie i potwierdzenie sald należności oraz zobowiązań z kontrahentami,

  • przygotowanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii,

  • masz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • interesuje Cię stabilna współpraca na dłuższy okres,

  • lubisz wyzwania i nie boisz się „nowego”,

  • jesteś gotowy/a do pracy stacjonarnej w naszym biurze w Lublinie,

  • lubisz pracować w transparentnych firmach, które stawiają na rozwój,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w programie Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL.

To oferujemy

  • godziny pracy pomiędzy 8.00 a 16.00,

  • możliwość rozwoju oraz awansu,

  • szkolenia branżowe w czasie pracy,

  • dostęp do LEX oraz specjalistów z pokrewnych branż (kadry i płace, doradztwo podatkowe, prawo itp.),

  • kartę Multisport,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 873597752