2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa Samodzielny Księgowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BIURO RACHUNKOWE W CENTRUM POZNANIA ZATRUDNI

SAMODZIELNA KSIĘGOWA SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Opis stanowiska:

·         Prowadzenie księgowości w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa: prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, kodeksu spółek handlowych, zakładowego planu kont

·         Sporządzanie deklaracji VAT, CIT oraz sprawozdań do GUS

·         Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych(lub pomoc głównemu księgowemu) według standardów polskiej ustawy o rachunkowości

·         Inne zadania księgowe

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia)

·         Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego

·         Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku księgowej/księgowego

·         Umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy

·         Znajomość pakietu MS Office

·         Umiejętność obsługi programu Symfonia FK

·         Samodzielność, zaangażowanie, sumienność, dokładność, terminowość

Oferujemy:

·         Odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do posiadanych kwalifikacji

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         wsparcie ze strony doświadczonej kadry

·         miłą atmosferę w pracy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail. Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych dla celów rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 820148415