2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Częstochowa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2024

Samodzielna księgowa / samodzielny księgowy

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko samodzielnej księgowej / samodzielnego księgowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, wprowadzanie wyciągów bankowych, rozliczanie faktoringu, rozliczanie platform płatniczych,

  • sprawdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami

  • wyliczanie zobowiązań oraz należności podatkowych, sporządzanie deklaracji do GUS, Urzędu Skarbowego, sporządzanie sprawozdań finansowych,

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej,

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność, dokładność, umiejętność organizacji pracy,

  • dobra znajomość ordynacji podatkowej oraz ustawy o rachunkowości,

  • znajomość programu Comarch Optima

  • mile widziana znajomość programu - Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie,

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 788749547