2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 06 maja 2024

Samodzielna księgowa - praca dodatkowa 1/2 etatu zdalna

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Zatrudnię osobę do pracy w biurze rachunkowym.

  • praca na 80 godzin miesięcznie

  • elastyczny czas pracy, także popołudnia i weekendy - pełna dowolność

  • praca całkowicie zdalna

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • praca od zaraz

Wymagania

  • dwa lata doświadczenia w pracy w biurze rachunkowym

  • znajomość przepisów podatkowych VAT, PIT, CIT, VAT-UE

  • znajomość Optima, MS Office

  • mile widziana znajomość Saldeo smart

  • znajomość kadr i płac będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • księgowanie faktur zakupu, sprzedaży

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • kalkulacja podatków VAT, CIT, PIT

    Jesteśmy biurem rachunkowym korzystającym z dostępnych technologii dlatego możemy działać w 100% zdalnie. Oczywiście służymy pełnym wsparciem, widzą i doświadczeniem. Po kilku miesiącach możliwość (nie obowiązek) zwiększenia czasu pracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 916404248