2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Otwock
Dodane Dzisiaj o 08:55

Samodzielna Księgowa OTWOCK

Wynagrodzenie

6 500 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otwock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

BIURO RACHUNKOWE POSZUKUJE DO SWOJEGO ZESPOŁU SAMODZIELNEJ KSIĘGOWEJ

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa księgowa podmiotów kapitałowych

Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

Samodzielne sporządzanie bilansu, RZiS

Samodzielne sporządzanie LP, ZUS, Pit

Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi (US, bank, GUS, audytorzy)

Kontakt z Klientem i bieżące doradztwo

  • WYMAGANIA:

Wykształcenie kierunkowe (co najmniej średnie)

Znajomość UoR

Znajomości przepisów ustawy VAT i CIT

Umiejętności sporządzenia miesięcznych deklaracji podatkowych

Umiejętności sporządzenia sprawozdań finansowych

Swobodniej analizy bilansu i rachunku zysków i strat

Praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office,

Praktyczna znajomość programu Raks

Praktyczna znajomość Scanye

Umiejętność sporządzania LP, ZUS, Pit

Znajomość języka angielskiego B1

Aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole

Orientacja na Klienta oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

Rzetelności, zaangażowania, chęci podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Mile widziane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym

  • OFERUJEMY:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz merytoryczne wsparcie kierownicze

Atrakcyjne warunki zatrudnienia (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę) oraz system premiowy

Lokalizacja

Otwock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otwock
ID: 774978934