2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Oborniki
Dodane 29 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa - Oborniki k. Poznania

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Kancelaria doradztwa podatkowego i biuro rachunkowe z Obornik k./Poznania poszukuje osoby na stanowisko samodzielnej księgowej. Miejsce wykonywania pracy to biuro w Obornikach, jednakże pewna część pracy mogłaby być wykonywana zdalnie. Wybór osoby, której chcielibyśmy zaproponować podjęcie współpracy poprzedzony zostanie oceną wiedzy merytorycznej (test) i innych kompetencji wymaganych do utrzymywania właściwych relacji z Klientem. Dopuszczamy formy zatrudnienia: umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenia (w razie gdyby relacja umowna z nami nie miała być głównym miejscem zatrudnienia, a była umową dodatkową).

Zasadniczo warunkami, których spełnienie może okazać się nieodzowne do tego, aby skutecznie ubiegać się o nawiązanie współpracy są:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym co do charakteru, samodzielnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego, a także w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • umiejętność obsługi programu Płatnika oraz jednego z wymienionych programów finansowo-księgowych: Raks SQL, Comarch ERP Optima.

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Preferowane:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz spraw kadrowo-płacowych.

Wynagrodzenie jako element wysoce zindywidualizowany określone zostanie w wyniku wzajemnych ustaleń.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy,

  • wsparcie zespołu na każdym etapie wdrożenia,

  • rozwój kompetencji zawodowych i udział w szkoleniach,

  • pracę w zespole młodych, ale też doświadczonych, doskonale się rozumiejących osób.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal olx.pl, zawierające klauzulę: „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dominus Grupa Doradcza Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Samodzielna księgowa.”

Administratorem danych jest Spółka Dominus Grupa Doradcza Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 62, 64-600 Oborniki), kontakt: kontakt(at)dominusgd.pl. Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres kontakt(at)dominusgd.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 909647729