2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Klaudyn
Marta
Dodane 19 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa na 1/2 etatu

Wynagrodzenie

3 200 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klaudyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z planami na dalszy rozwój poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Proponowany wymiar czasu pracy to ½ etatu – praca tylko stacjonarna w godzinach pracy biura.

Jeśli obecnie poszukujesz pracy i kochasz księgowość koniecznie zgłoś się do nas !!!

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie KPiR oraz Ksiąg handlowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie listy płac, naliczane składek ZUS dla przedsiębiorców

  • Sporządzanie deklaracji ZUS

  • Prowadzenie teczek osobowych pracowników,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Bieżąca obsługa oraz stały kontakt z klientami

  • Inne prace zlecone pozwalające nam na dalszy rozwój

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok. Bierzemy pod uwagę również osoby po szkole o profilu związanym z księgowością lub po stosownych kursach

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • Dokładność, sumienność, gotowość do samodzielnego rozwiązywania problemów

  • Pogodne usposobienie

  • Chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz duża motywacja do pracy

Co możemy zaproponować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ale jeśli wolisz współpracować na zasadach B2B to nie jest to problem,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Wsparcie merytoryczne w powierzonych obowiązkach,

Nasze biuro zlokalizowane jest na obrzeżach Warszawy - w miejscowości Klaudyn (granica Bemowa/Bielan). Przed wysłaniem aplikacji koniecznie należy sprawdzić dojazd

Lokalizacja

Klaudyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Klaudyn
ID: 894084140