2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Łomża
Agnieszka
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Księgowy w sp. z o.o. + JDG

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SUN WINNER poszukuje samodzielnej Księgowej / Księgowego na pełny etat.

Obowiązki które będą należały do kandydata:

- Prowadzenie pełnej księgowości,

- Prowadzenie kadr i płac,

- Pełna współpraca z organami oraz instytucjami zewnętrznymi – US, banki, instytucje finansujące, ubezpieczyciele, GUS,

- Przygotowywanie wniosków leasingowych, sprawozdań kwartalnych do banku i innych dokumentów wynikających z umów kredytowych.

Wybranym kandydatom oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego - szkolenia,

- Niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Praktycznej znajomości ustaw o rachunkowości,

- Bardzo dobrej znajomości przepisów podatkowych,

- Znajomości systemów finansowo – księgowych,

Zainteresowane osoby prosimy wysyłać CV z dopiskiem Praca Księgowość na: rekrutacja (a) sunwinner. pl lub przez formularz Olx.

CV można również składać osobiście w siedzibie firmy w Łomży przy ul. Poznańskiej 148A.

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 813181679