2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 16 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Księgowy - Gastronomia Poznań

Wynagrodzenie

4 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Widełki finansowe:

4800 - 6200zł netto na B2B

Zakres godzinowy:

1/2 Etatu lub Pełny Etat

Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko samodzielnej/ego księgowej/ego do prowadzenia księgowości spółek w ramach grupy.

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, JPK,

  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,

  • Umiejętność rozliczania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, prostych działalności jednoosobowych,

  • Współpraca z ZUS, Urzędami Skarbowymi, Statystycznymi oraz instytucjami nadzoru,

  • Rozliczanie wyciągów bankowych

  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych,

Wymagania:

  • Znajomość przepisów rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • Gotowość do podnoszenia swojej wiedzy oraz kwalifikacji,

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Umiejętność sprawnego korzystania z komputera i smartfona,

  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i dokładność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, ambitnym zespole,

  • Pracę zdalną lub w systemie hybrydowym,

  • Indywidualnie ustalone godziny pracy,

  • Realny wpływ na rozwój prowadzonych podmiotów,

  • Stabilne zatrudnienie na UoP lub B2B (do wyboru)

Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane tylko w związku z bieżącą rekrutacją na konkretne stanowisko.

W aplikacji lub przesłanym CV prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 912282423