2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 24 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa / księgowy

Wynagrodzenie

7 200 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Eksperci Księgowi Sp. z o. o. to biuro rachunkowe, w którym stawiamy na profesjonalizm względem klienta i komfort pracy księgowego. Zdajemy sobie sprawę, że jest on niezbędny do możliwości analizy i skutecznego zajęcia się sprawami naszych kontrahentów. Wybierając nas jak pracodawcę, możesz liczyć na wsparcie merytoryczne i informatyczne podczas wykonywania swoich bieżących obowiązków. Zapraszamy do wysłania CV. Chętnie spotkamy się i opowiemy o sobie wybranym kandydatom.

Obowiązki

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych firm;

  • sporządzanie bilansów, sprawozdań;

  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT,PIT;

  • rozliczanie podatku VAT;

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • współpraca z Klientami i instytucjami.

Wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego;

  • wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość);

  • znajomość przepisów w zakresie realizowanych obowiązków;

  • znajomość obsługi pakietu Office - w szczególności Excel;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • komunikatywność;

  • znajomość oprogramowania Symfonia.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie ze stałymi Klientami;

  • stałą opiekę informatyczną i techniczną przez cały dzień pracy;

  • ilość zadań, dostosowaną do 8 godzinnego dnia pracy i elastyczny czas pracy;

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;

  • miłą atmosferę pracy, zgrany zespół,

  • dobrze wyposażoną kuchnię i wyśmienitą kawę w biurze;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zgodne z kompetencjami;

  • umowę B2B;

  • opiekę medyczną w renomowanej klinice medycznej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 896998528