2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Dąb
Dodane 13 czerwca 2024

Samodzielna księgowa\księgowy

Wynagrodzenie

6 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Miejsce pracy: Katowice, Imielin

Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Zakres obowiązków:

Pełna obsługa księgowa firm różnych branż:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami rachunkowości i podatkowymi (w tym rozliczenia wewnątrzwspólnotowe)
  • Sprawdzanie poprawności dokumentów od strony rachunkowo-podatkowej
  • Prowadzenie rejestrów VAT
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT-8, VAT-UE, plików JPK i innych zgodnie z przepisami podatkowymi
  • Sporządzanie bilansów, sprawozdań i raportów okresowych
  • Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Uzgadnianie obrotów i sald kont analitycznych i syntetycznych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w pełnej księgowości w biurze rachunkowym lub w dziale księgowości
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość będzie dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość prawa podatkowego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie z dużym doświadczeniem
  • Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków oraz kwalifikacji
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w modelu stacjonarnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Ubezpieczenie na życie

Jeżeli jesteś zainteresowana / -ny tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację wraz ze zdjęciem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 751848349